Používané materiály

Pracujeme se všemi dostupnými materiály na českém trhu

Střešní krytina Bramac

Ze široké nabídky modelů, barev a povrchových úprav si vybere každý zákazník. Bramac nabízí jak tradiční modely tašek, tak modely odpovídající nejnovějším trendům v různých barvách a několika typech povrchových úprav.

Jako jediný výrobce na trhu poskytuje firma BRAMAC vedle běžné 30leté záruky na kvalitu materiálu také nadstandardní 15letou záruku na funkčnost střešního systému.

Ke každému modelu střešních tašek nabízí originální střešní doplňky pro vyřešení každého detailu střechy.

Střešní krytina Tondach

Rádi byste si pořídili střechu z pravých pálených tašek? Vybrat si můžete nejen z několika odstínů tradiční červené, ale také z mnoha dalších barev.

Díky posuvným střešním taškám již není nutné předělávat původní laťování střechy, což znamená úsporu času i peněz. Přísné testování kvality podle požadavků norem ČSN EN 1304 garantuje tu nejvyšší kvalitu pálených tašek.

V současné době je zaveden a udržován systém jakosti ČSN EN ISO 9001. Pálená taška jako čistě přírodní produkt neškodí životnímu prostředí.

Střešní krytina KM BETA

Betonová střešní krytina KMB BETA je elegantní a přitom vysoce účelná. Tašky KMB BETA jsou vyráběny osvědčenými technologiemi a dosahují prvotřídní kvality. Výraznou vlastností betonové krytiny je její vysoká pevnost. Přesné tvary tašek a široký sortiment doplňků usnadňují její pokládku.

Tašky se vyrábí v několika barevných odstínech a třech povrchových úpravách. Kvalitní povrchové úpravy tašek zajišťují jejich dlouhou životnost, rovnoměrnou barevnost v celé ploše a barevnou stálost..

Střešní krytina Lindab

Krytiny Lindab jsou lehké střešní krytiny vyráběné z vysoce kvalitního ocelového plechu s barevnou povrchovou úpravou, která zajišťuje vysoce estetický vzhled a současně chrání ocelové jádro proti korozi. Krytiny jsou profilovány do tvaru klasických střešních tašek a dávají tak střeše dokonalý vzhled.

Krytiny Lindab jsou díky velmi nízké hmotnosti vhodné na rekonstrukce starších objektů, novostavby, městské zástavby a venkovní stavení.

Charakteristickou vlastností pro krytinu Lindab je snadná a rychlá montáž, životnost 40-60 let a minimální údržba.

Střešní krytina Fatrafol

Střešní hydroizolační systém FATRAFOL-S je určen pro vytváření povlakových střešních krytin všech typů budov s plochou nebo mírně šikmou střechou na stavbách obytných, veřejných, průmyslových, sportovních apod.

Střešní krytina sytému FATRAFOL-S podle typu fólie může být kladena na všechny běžné podklady, a to jak u novostaveb, tak při opravách, rekonstrukcích a modernizacích starších objektů.

Střešní krytina Cembrit

Vlnitá vláknocementová krytina je lehká a pevná střešní krytina, použitelná na všechny typy šikmých střech.
Jednotlivé typy vlnité krytiny se mezi sebou liší velikostí a tudíž i hmotností, barevnou škálou, minimálním sklonem použití, počtem vlnovek a maximálním možným zatížením, které nám udává oblast použití.
Mezi zákazníky je oblíbená především pro svoji příznivou cenu a vysoké užitné vlastnosti.
© 2024 Střešní pláště Kluky s.r.o. | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů